Tsitsikamma Village Inn
Darnell Street
Over 130,000 hotels worldwide
°F
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
nocí
0 Pokoje pro Dospělí Dětí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Ceny od ZAR 321
Tsitsikamma Village Inn is a charming 3-star hotel conveniently located only 7.5km (4.7mi) from the centre of Storms River.

Facilities
Dining facilities at Tsitsikamma Village Inn include a restaurant. There is also room service available. Public areas at Tsitsikamma Village Inn are comfortably air-conditioned. Other hotel amenities include fireplace in lobby, garden and picnic area. Leisure amenities: There is an outdoor swimming pool at the hotel. Other services: babysitting or child care, coffee shop/café, dry cleaning/laundry service, laundry facilities, safe-deposit box - front desk, television in lobby, tour assistance and wedding services. Business/Internet: Business guests at Tsitsikamma Village Inn will take advantage of as well as exhibit space. The following Internet options are available at the hotel: access in public areas is offered for a surcharge.

Transportation/Parking facilities
For guest convenience, parking is offered at no extra cost. Valet parking is also available.

Služby a Vybavení hotelu

WiFi zdarma Parkování zdarma Snídaně zdarma

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Tsitsikamma Village Inn je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor
Zobrazit větší mapu
Tsitsikamma Village Inn

Informace o oblasti

  Letiště
  • Plettenberg Bay, South Africa (PBZ) - 33.09 mi

  Restaurace

  • Mugg & Bean - Tsitsikama River Bridge - 4.04 km
  • Cattle Baron - 5.55 km
  • Marilyn's 60's Diner - 29 metry
  • Woodfired Pizza - 31 metry
  • Papa Africa Pizza - 39 metry
  • Stormsrivier Village - 107 metry